2627282930
<< Novembre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter moda2sportowe à vos favoris
 Hiszpania 6-1 Argentyna: Isco zdobywa hat-tricka, gdy gospodarze rozbijają Argentynę Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Przez długi czas Hiszpania ubolewała nad faktem, że są oni mistrzami świata w meczach towarzyskich, ale nie w prawdziwych turniejach. Optymizm będzie jednak nieunikniony, po występach w Düsseldorfie w piątek i przeciwko Argentynie we wtorek wieczorem - nawet jeśli ich przeciwnicy byli bez Lionel Messi, jedynego człowieka, który często wydaje się być całym zespołem. Patrzył z trybuny, gdy jego koledzy z drużyny zostali pokonani 6: 1 hat-tricka z Isco i po jednym z Diego Costa, Thiago Alcântara i Iago Aspas. To tylko koszulka Mistrzostwa Świata 2018, której chcę.

Nie mogąc uciec przed grupą w Brazylii cztery lata temu, nie mogąc wygrać meczu nokautowego na Euro 2016, Hiszpania wygląda jak Hiszpania, która wygrała trzy turnieje z rzędu. Dopinguj za
koszulka mistrzostwa świata 2018 Hiszpania. Tylko niektórzy z tych piłkarzy wciąż są w pobliżu - Andrés Iniesta i Sergio Ramos wystartowali, a David Silva został wypuszczony po meczu w Niemczech, a Sergio Busquets doznał kontuzji - ale tożsamość pozostaje. Został odzyskany przez Julen Lopetegui.

W międzyczasie Argentyna jeszcze nie znalazła ich. Bez Messiego - bez Angel Di María, Sergio Agüero i Paulo Dybala - czuliśmy, że nie ma sensu go szukać. Czas ucieka, aby zbudować działający mechanizm. Nie było tu zbyt wiele, by zaoferować optymizm Argentyńczykom w Madrycie, którzy to zrobili.

Gdyby nieobecność Messiego była rozczarowaniem, Isco, Iniesta i Asensio to nadrobili. Ostatni waltz Iniesty zapowiada się na coś wyjątkowego; mężczyźni, których zostawia, też dokonują przemiany tak gładkiej, jak ich wymiana. Ich pozycje były płynne i szybkie, grając razem znakomicie, a Jordi Alba ścigał się w lewo, a za nimi Koke i Thiago.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 29-03-2018 à 11h28

Bramka Gabriel Jezus daje zwycięstwo zemsty Brazylijczyka, aby zakończyć niepokonany wyjazd Niemiec Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Brazylia wygrała z Niemcami 1: 0 zwycięstwo nad Niemcami, aby uzyskać miarę zamknięcia po upokarzającej porażce podczas Mistrzostw Świata 2014. Jest bardzo szczęśliwy oglądając graczy pocących się mokrą koszulka mistrzostwa świata 2018 Brazylia.

Obie światowe mocarstwa spotkały się po raz pierwszy od czasu, gdy Niemcy zawiodły Brazylię 7-1 w domu prawie cztery lata temu.

To prawdziwa
koszulki piłkarskie. Jednak obrońca Brazylii we wtorek był stauncherem w Monachium, a jedyną różnicą okazał się samotny gol Gabriel.

Jezus wykonał kontratak w 36. minucie, a jego strzał został trafiony z 15 metrów.

Jednak niecałą minutę później Willian posłał Curlingowi krzyżyk do Jezusa, którego potężny strzał trafił prosto na bramkarza Niemca Kevina Trappa, ale został przerwany przez linię.

Niemcy prawie skradli remis w 92. minucie, kiedy Toni Kroos znalazł miejsce do strzelania, ale bramkarz Alisson dobrze zrobił, aby uratować.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 31-03-2018 à 14h05

Griezmann otrzymuje remis Atlético Madryt, po tym, jak Ronaldo zdobył Real Madryt Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Losowanie 1-1, zabezpieczone bramkami Cristiano Ronaldo i Antoine Griezmann, pozostawia Atlético Madryt 11 punktów za Barceloną na szczycie tabeli. Pozostawia także cztery punkty przewagi nad Real Madryt, pozostawiając siedem meczów. Ta koszulki piłkarskie Real Madryt domowe ma styl zarówno domowy, jak i na zewnątrz. Są tu już pięć lat z rzędu, nie przegrywając w lidze; stało się to prawdziwą rywalizacją i to były konkurencyjne derby, pomimo sugestii, że będzie to "bezkofeinowa".

Chciałbym dostać
stroje piłkarskie Primera División dla mojego syna, on będzie taki szczęśliwy. Rezultat bardziej pasował do Atlético Madryt, a to była strona gospodarzy, która odniosła zwycięstwo pod koniec, znakomita gra od Jana Oblaka odmawia Sergio Ramos w 90. minuta. Nie chcieli remisu, choć jego znaczenie było względne, być może ujawniło się, gdy Ronaldo został wycofany po godzinie. Obie te strony prawie na pewno mają przed sobą europejskie półfinały. To, czego nie mają, to już wyścig tytułowy - ale potem wiedzą o tym od jakiegoś czasu.

Real Madryt będzie rozczarowany, że nie byli w stanie zdobyć trzech punktów z tego meczu. Byli lepszą drużyną przez większą część gry, ale cel Griezmann wystarczył, aby dać gościom punkt na Santiago Bernabeu. Są niepokonani w swoich ostatnich pięciu wizytach w Liga na tym terenie.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 09-04-2018 à 12h56

Zlatan Ibrahimovic wraca i wygrywa 4-3 derby Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Zlatan Ibrahimovic nie jest obcy, by zrobić dramatyczne wejście - i zrobił to właśnie w swoim debiucie w Los Angeles Galaxy.

Manchester United przerwał kontrakt szwedzkiego napastnika na przerwę międzynarodową, aby umożliwić mu przeprowadzkę do Ameryki i został zadebiutowany w derbach w Los Angeles.

Ibrahimovic jest nadal w dobrym stanie. Mam nadzieję, że przyniesie fanom więcej niespodzianek. Jego
koszulki piłkarskie Los Angeles Galaxy jest klasyczna na zawsze.

36-letni Ibrahimović zastąpił swoją drużynę 3-1 w dół i zainicjował atak Galaxy, który doprowadził do gola, zaledwie dwie minuty po jego rozpoczęciu. Jest tak przystojny, że ma na sobie ten nowy
koszulka domowe.

Potem padł ogłuszający gol ze szwedzkiej bramki Ibrahimovic z 40 jardów, a strzał zza bramkarza z Los Angels, Tylera Millera, był poza jego linią.

Następnie udał się do domu w ostatnich sekundach gry, aby zakończyć wielki comeback i wygrać 4-3 derby.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 10-04-2018 à 12h32

Liverpool 2: 1 Manchester City: Salah pokonuje Manchester City z Ligi Mistrzów Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Liverpool przekonująco przeniósł się do półfinału Ligi Mistrzów we wtorek, eliminując Manchester City 5-1 na łącznej. Liverpool pokonał Manchester City 2: 1 w drugim meczu na Etihad (Liverpool wygrał pierwszy mecz 3: 0) we wtorek, a sędzia kradł show.

Wydawało się, że Leroy Sane spóźnił się na 2-0 w drugiej połowie, ale został sprawdzony na spalonym. Problem? Nie ma szansy, że jest on na spalonym, jeśli "pass" pochodzi od przeciwnika. A potem Pep Guardiola został wysłany po pierwszej połowie. Jestem bardzo szczęśliwy, że dostałem
stroje piłkarskie Premier League w tym stylu.

Liverpool Mohamed Salah, który latem tego roku zobaczysz w Pucharze Świata z Egiptem, strzelił 39 gola w sezonie na początku drugiej połowy. Dzięki bramkom Mohamed Salah i Roberto Firmino. Czy teraz wygrają Ligę Mistrzów? Nikt nie powinien tego wykluczać. Salah po raz kolejny stworzył cud, podobnie jak on i jego